11. Sportske igre – Reportaža

Iako su ovogodišnje Sportske igre Sindikata uslijed promjene termina privukle nešto manji broj sudionika, i ove se godine 350 članova Sindikata iz čak 41 podružnice natjecalo u 15 sportova.

Savršenu zabavu pokvarilo je samo nešto hladnije vrijeme, dok kiša ove godine nije značajnije utjecala na raspored natjecanja.

Igre je službeno otvorio potpredsjednik Sindikata dr. Miljenko Šimpraga, dok ih je zatvorio predsjednik Velikog vijeća Vilim Ribić

Kao i prošlih godina pehari pobjednicima dodijeljeni su
odmah nakon završetka finalnih natjecanja, a i ove godine na završnoj
večeri su prikazane su slike pobjednika gotovo svih disciplina
(dovršenu prezentaciju "VEčER POBJEDNIKA" pogledajte

ovdje
).

Ove godine priredili smo vam i web album sa 500 odabranih fotografija.

Sportske igre Sindikata znanosti, Umag 2009

Natjecanja su se odvijala u sljedećim disciplinama:

1. mali
nogomet

2. hakl
(košarka)

3. odbojka
na pijesku

4. potezanje
konopa

5. boćanje

6. šah

7. tenis

8. stolni
tenis

9. badminton

10. pikado

11. kuglanje

12. cross

13. plivanje

14. bela

15. briškula/trešeta

Voditelji pojedinih disciplina bili su: Roman Husar
(mali nogomet); Tomislav Frleta (košarka); Dalibor Buljić
(odbojka na pijesku); Mirna Amadori (potezanje konopa); Željko
Grubišić (boćanje); Dubravko Trušček (šah);
Zoran Punda (tenis); Dragutin Futač (stolni
tenis); Vilko Smrečki (badminton),
Robert Garafolić (pikado); Andrija Prelošćan
(kuglanje); Romana Mihelić
(cross); Tonći Sartori (plivanje), Denis Pelin
(bela), Lada Sartori (briškula/trešeta)

REZULTATI:

NOGOMET

MUŠKI

1. Fakultet elektrotehnike,
strojarstva i brodogradnje Split

2. Institut "Ru?er Bošković"
Zagreb

3. Elektrotehnički fakultet Osijek

ŽENE

1.
Poljoprivredni fakultet Osijek

2.
Filozofski fakultet Osijek

3.
Sveučilište u Zadru

KOŠARKA

ŽENE

1.
Medicinski fakultet Osijek 1

2.
Medicinski fakultet Osijek 2

3. Sveučilište
u Zadru

MUŠKI

1.
Sveučilište u Zadru

2.
Elektrotehnički fakultet Osijek

3.
Poljoprivredni fakultet Osijek

ODBOJKA NA PIJESKU

1. Elektrotehnički
fakultet Osijek

2.
Institut Ru?er Bošković, Zagreb

3.
Filozofski fakultet Osijek

BOĆANJE

ŽENE

1.
Pomorski fakultet Rijeka 1.

2.
Sveučilište u Zadru 1.

3. Filozofski
fakultet Osijek 2.

MUŠKI

1.
Sveučilište u Zadru 2.

2.
Sveučilište u Zadru 1.

3. Pomorski
fakultet Rijeka 1.

CROSS

MUŠKI

I. Kategorija

1. SR?AN Maksimović – Pomorski
fakultet Rijeka

2. DAVOR Leipold – Carnet

3.
BORNA
Debelić – Pomorski fakultet Rijeka

II. Kategorija

1. TOMISLAV Koprek – Geotehnički
fakultet u Varaždinu

2. MARIO Keškić – Poljoprivredni fakultet Osijek

3.
ROBERT
Mužar – Fakultet organizacije i informatike Varaždin

III. Kategorija

1. HRVOJE Baričević – Pomorski
fakultet Rijeka

2.
ŽELJKO
Domazet – Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje Split

ŽENE

I. Kategorija

1. HELENA Bule – Pomorski fakultet
Split

2. IVANA Varešak – Fakultet prometnih
znanosti, Zagreb

3.
EMA
Jurkin – Rudarsko geološko naftni, Zagreb

II. Kategorija

1. Dalida Galović – Poljoprivredni
fakultet Osijek

2. BOŽENA Grgić – Fakultet
elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje Split

3.
VESNA
Lujev – Pravni fakultet Osijek

III. Kategorija

1. SPOMENKA Georgijević – Pomorski
fakultet Osijek

2. JADRANKA Stojadnovski – Institut
"Ru?er Bošković" Zagreb

3. LADA Batinić – Pomorski fakultet
Split

KUGLANJE

MUŠKI

1. Ivan Moržan, Filozofski Osijek

2. Željko Grubišić, Metalurški Sisak

3.
Zdenko
Lončarić,
Poljoprivredni
Osijek

ŽENE

1. Božica Vrebac, Medicinski Osijek

2. Duška Glavaš Opić, Filozofski
Osijek

3.
Sla?ana
Josipović, Filozofski Osijek

PAROVI ŽENE

1.Filozofski
Osijek: Duška Glavaš Opić – Slavica Svalina

2.Medicinski
Osijek: Božica Vrebac–Nada Kecman

3.Filozofski
Osijek: Sla?ana Josipović–Tatjana Ileš

PAROVI – MUŠKI

1. Filozofski
Osijek:
Ivan Moržan –
Željko Tikas

2. Poljoprivredni
Osijek:
Zdenko
Lončarić – Kralik

3. Metalurški
Sisak
: Željko Grubišić
– Andrija Prelošćan

POTEZANJE KONOPA

MUŠKI

1.
Sveučilište u Zadru

2.
Elektrotehnički fakultet Osijek

ŽENE

1.
Tekstilno tehnološki fakultet Zagreb

2.
Sveučilište u Zadru

MJEŠOVITO

1.
Sveučilište u Zadru

2. Geotehnički
fakultet Varaždin

TENIS

MUŠKI

1. Zvonko čERIN, PMF Zagreb –
Matematički odjel

2. Zoran PUNDA, Fakultet
elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje Split

3.
Zlatko
SIROVICA, Prehrambeno-biotehnološki, Zagreb

ŽENE

1. Kerhač
Dušica
– IGH

2.
Večerina Jagoda – Filozofski fakultet Zagreb

STOLNI TENIS

MUŠKI

1.
Tomislav
Frleta – Sveučilište u Zadru

2. Goran Skledar – Nacionalna
sveučilišna knjižnica

3.
Damir
Kozlek – Prehrambeno-biotehnološki fakultet Zagreb

ŽENE

1. Ines Kolanović – Pomorski fakultet
Rijeka

2. Jadranka Stojanovski – Institut
Ru?er Bošković, Zagreb

3.
Marina
Tišma – Prehrambeno-tehnološki fakultet Osijek

PAROVI MUŠKI

1. Tomislav Frleta – Milenko Lončar – Sveučilište
u Zadru

2. Goran Skledar – Damir Kozlek – NSK
i PBF Zagreb

3.
Krešo
Škrlec – Dragutin Futač – Prehrambeno-biotehnološki fakultet ZG

PAROVI ŽENE

1. Jadranka Stojanovski – Božica
Hajsig – IRB i Arhitektonski fakultet ZG

2. Marina Tišma – Elizabeta Has Schön
– Sveučilište u Osijeku (Odjel za biol.)

3.
Sabina Obranić – Ivanka Stipančić Klaić – Sv.
Osijek (Odjel za biologiju) i Gra?evinski fakultet Osijek

MJEŠOVITI PAROVI

1. Ines Kolanović – Josip Orović –
Pomorski fakultet Rijeka

2. Božica Hajsig – Dragutin Futač –
Arh. Fak. Zg i PBF Zagreb

3.
Jadranka
Stojanovski – Igor Weber – Institut Ru?er Bošković, Zagreb

BADMINTON

ŽENE

1. Ivana Horbec, Institut za povijest

2. Tanja Šestanj – Perić, FOI Varaždin

3.
Marija
Šimić – Hlača, Pomorski Rijeka

MUŠKI

1. Sr?an Maksimović, Pomorski fakultet
Rijeka

2. Krunoslav Juraić, IRB Zagreb

3. Mislav Malenica, IRB Zagreb

PLIVANJE

ŽENE

1. SPOMENKA Georgijević, POMORSKI
FAKULTET RIJEKA

2. IVA Gregurec, Fakultet organizacije
i informatike Varaždin

3.
SAŠA
Božić – Kraljek, Medicinski fakultet Osijek

MUŠKI

1. SR?AN Maksimović, Pomorski fakultet
Rijeka

2. DAMIR Šarenić, Ekonomski fakultet Zagreb

3. BRANIMIR Janković, Rudarsko
geološko naftni fakultet, Zagreb

ŠAH

POJEDINAčNO

1.
TOMISLAV čop – Nacionalna sveučilišna knjižnica

2.
ROMAN Husar – Nacionalna sveučilišna knjižnica

3.
DUBRAVKO Trušćek – Poljoprivredni fakultet Osijek

EKIPNO

1. NSK

2. Carnet

3. Poljoprivredni fakultet Osijek

PIKADO

ŽENE

1.
Rihtarec Milica, Tekstilno tehnološki fakultet Zagreb

2.
Vrebac Božica, Medicinski
fakultet Osijek

3.
Tišma Marina, Prometno tehnološki fakultet
Osijek

MUŠKI

1. Garafolić Robert, FOI Varaždin

2.
Hrvatin
Bojan
, Medicinski Rijeka

3. Sartori Tonči, FESB Split

EKIPNO

1. Medicinski
fakultet Rijeka

2. Tajništvo
Sindikata

3. Sartori
team

BELA

1.
SLUGANOVIĆ – NOVOSEL – PBF ZAGREB

2.
TRUŠĆEK – MATOTEK – POLJ. OS / GRA?. OS

3.
SMREčKI – BRONIĆ – IRB Zagreb

OBAVJESTI:

Kao što smo vas već izvijestili, zbog intenzivnih aktivnosti koje su kulminirale prošli tjedan, pomaknuli smo termin tradicionalnih sportskih igara Sindikata znanosti.

Igre će se ove godine održati u hotelskom naselju Sol-Polynesia u Umagu od 21.-25. lipnja.

Informacije o službenom otvaranju i načinu prijave za natjecanja pročitajte u posljednjoj obavijesti koja je poslana svim prijavljenim podružnicama.

Tako?er pogledajte najavni dopis, a sve ostale informacije potražite kod povjerenika na vašoj ustanovi.

Cijena aranžmana se nije mijenjala i iznosi 990,00kn

Povjerenike podsjećamo da ovdje mogu preuzeti i Informacije o prijavama i uplati , te prijavni formular .

Pogledajte i plakat koji možete vidjeti i na oglasnim pločama podružnica.


Back to Top