Nezavisni sindikat znanosti i visokog obrazovanja

web by logIT

English

TAJNIŠTVO:
Ilica 51/ I. kat
10000 Zagreb
Tel: 01/ 48 47 337
Fax: 01/ 48 47 338

Gdje smo?

RAČUNOVODSTVO:
Trg Maršala Tita 4/II. kat
10000 Zagreb
Tel: 01/ 48 82 334
Fax: 01/ 48 55 726

Gdje smo?

E-MAIL:
uprava@nsz.hr

Mapa weba
Primajte novosti sa stranica!
Samo za povjerenike


Education International
Education International

Časopis Radno Pravo
Časopis "Radno Pravo"

Matica hrvatskih sindikata
Matica hrvatskih sindikata

Sindikat državnih i lokalnih službenika
SDLSN

Portal za argumentiranu raspravu
portal za argumentiranu raspravu

Pratite nas i na Facebooku

 


VIJESTI I OBAVIJESTI - AKTUALNOSTI IZ RADA NAŠEG SINDIKATA Povećaj tekstSmanji tekstPrimajte novosti sa stranica
 

12. Sportske igre - REPORTAŽA

05. srpnja 2010.

12. Sportske igre - REPORTAŽA- Solaris kod Šibenika, od 16. do 20. lipnja 2010.

12. Sportske igre održale su se od 16. do 20. lipnja 2010. godine u Solarisu kod Šibenika 

Na ovogodišnjim Igrama Sindikata okupilo se gotovo 500 članova Sindikata iz 39 podružnica, koji su se natjecali u 14 sportova.

Igre je službeno otvorio predsjednik Velikog vijeća Vilim Ribić, a zatvorio ih je član Velikog, Malog i Upravnog vijeća dr. Igor Radeka

Kao i prošlih godina pehari pobjednicima dodijeljeni su odmah nakon završetka finalnih natjecanja, a i ove godine na završnoj večeri su prikazane su slike pobjednika gotovo svih disciplina (prezentaciju "VEČER POBJEDNIKA" pogledajte  ovdje).

Kao i prošle godine, priredili smo galeriju slika

Sportske igre sindikata

REZULTATI SPORTSKIH NATJECANJA:

 
NOGOMET
VODITELJ: Roman Husar

ŽENE

1.      Poljoprivredni fakultet Osijek

2.      Filozofski Fakultet Osijek

3.      Hrv. veterinarski institut Zagreb


Najbolji strijelac:
•Duška Glavaš Opić - FILOZOFSKI FAKULTET OSIJEK
Najbolja igračica:
•Dalida Galović - POLJOPRIVREDNI FAKULTET OSIJEK
Najbolji golman
•Darija Baonek-Nikolić - POLJOPRIVREDNI FAKULTET OSIJEK

MUŠKI
  1. FESB, Split
  2. ETF Osijek
  3. PBF Zagreb


Najbolji strijelci:
DARKO FURAC – NSK ZAGREB
MARKO VUKASOVIĆ – FESB – SPLIT
Najbolji golman
VICKO DORIĆ – FESB -  SPLIT
Najbolji igrač
MARKO VUKASOVIĆ – FESB – SPLIT

KOŠARKA
VODITELJ:  Goran Skledar

ŽENE

1.      POLJOPRIVREDNI FAKULTET, OSIJEK

2.      MEDICINSKI FAKULTET,OSIJEK I

3.      MEDICINSKI FAKULTET, OSIJEK II


MUŠKARCI

1.      Prometni fakultet  Zagreb

2.      NSK Zagreb

3.      EFT Osijek


ODBOJKA NA PIJESKU
Voditelj: Dalibor Buljić

1.    ETF Osijek

2.    Medicinski fakultet Osijek 1

3.    Filozofski fakultet Osijek


BRIŠKULA I TREŠETA
VODITELJ: Lada Sartori
  1. Medicinski fakultet Rijeka 1
  2. FESB Split
  3. Medicinski fakultet Rijeka 2

 

PLIVANJE
VODITELJ: Tonći Sartori

ŽENE

1.      Ana Deanović, Rektorat Sveučilišta Zagreb

2.      Spomenka Georgijević, Pomorski Fakultet Rijeka

3.      Iva Gregurec, Fakultet organizacije i informatike – Varaždin


MUŠKARCI:
  1. Petar Matić, Pomorski Fakultet Split
  2. Boris Lukić, Poljoprivredni fakultet Osijek
  3. Mario Keškić, Poljoprivredni fakultet Osijek
KUGLANJE
VODITELJ: Andrija Prelošćan

POJEDINAČNO - ŽENE
1.   Božica Vrebac, Medicinski fakultet Osijek

2.   Nada Kecman, Medicinski fakultet Osijek

3.   Slađana Josipović, Filozofski fakultet Osijek


POJEDINAČNO -  MUŠKARCI

1.      Lončarić Zdenko, Poljoprivredni fakultet Osijek

2.      Grubišić Željko, Metalurški fakultet Sisak

3.      Tikas Željko, Filozofski fakultet Osijek


PAROVI  - ŽENE

1.      Nada Kecman – Božica Vrebac, Medicinski Osijek

2.      Duška Glavaš-Opić –Slavica Svalina, Filozofski Osijek

3.      Željka Vukić – Veronika Pedić,Građevinski Osijek


PAROVI  - MUŠKARCI

1.      Tikas Željko – Moržan Ivan, Filozofski OS.

2.      Štefić Tihomir – Zovkić Jurko, Građevinski OS

3.      Lončarić Zdenko – Kralik Davor, Poljoprivredni Osijek


CROSS
VODITELJ Romana Mihelić

UKUPNO ŽENE
Helena Bule – Pomorski fakultet Split

UKUPNO MUŠKI
Ratko Grbić – ETF Osijek

CROSS ŽENE
KATEGORIJA 1

1.      Maja Đokić – Hrvatski veterinarski institut

2.      Daria Jovičić – Poljoprivredni fakultet Osijek

3.      Jasmina Sladoljev – Veleučilište Šibenik

KATEGORIJA 2

1.      Vesna Šamec – FOI Varaždin

2.      Dalida Galović – Poljoprivredni fakultet Osijek

3.      Vesna Lujev – Pravni fakultet Osijek

KATEGORIJA 3

1.      Goranka Mitrović - NSK

2.      Spomenka Georgijević – Pomorski fakultet Rijeka

3.      Štefanija Vargek – Tekstilno-tehnološki fakultet


CROSS MUŠKARCI
KATEGORIJA 1

1.      Lukić Boris – Polj. fakultet Osijek

2.      Davor Leipold – Carnet, Zagreb

3.      Marko Krištof –Tajništvo sindikata

KATEGORIJA 2

1.      Tomislav Koprek – Geotehnički fakultet Varaždin

2.      Zdenko Lončarić – Poljoprivredni fakultet Osijek

3.      Dalibor Buljić – EFT Osijek

KATEGORIJA 3

1.      Željko Domazet – FESB, Split

2.      Hrvoje Baričević – Pomorski fakultet Rijeka


BELA
VODITELJ Denis Pelin

1.      Pevalek – Barišić – IGH, Zagreb

2.      Erjavec – Levačić, FOI Varaždin

3.      Moržan – Tikas, Filozofski fakultet Osijek

 

PIKADO
VODITELJ Robert Garafolić

MUŠKARCI
1.   Škoda Marko – Medicinski fakultet Rijeka
2.   Garafolić Robert  - FOI Varaždin
3.   Sartori Tonći – FESB Split

ŽENE
1.   Horbec Ivana, Hrvatski institut za povijest, Zagreb
2.   Zrno Anica, Filozofski fakultet Osijek
3.   Belovari Tatjana, Medicinski fakultet Osijek

POTEZANJE KONOPA
VODITELJI : Romana Mihelić i Vlado Dobrotić

ŽENE

1.      FOI VARAŽDIN

2.      HRV. VET. INSTITUT ZG

3.      MED. FAKULTET RIJEKA 1


MUŠKARCI

1.      MED FAK FOI

2.      ETF - OSIJEK

3.      POLJOPRIVREDNI FAKULTET OSIJEK


BADMINTON
Voditelj: VILKO SMREČKI

MUŠKARCI
1.   Krunoslav Juraić (IRB, Zagreb)
2.   Vilko Smrečki (IRB, Zagreb)
3.   Neven Tadej (RGN, Zagreb)

ŽENE
1.   Maria Šimić Hlača (Pomorski, Rijeka)
2.   Snježana Buble (Filozofski, Split)
3.   Helena Bule (Pomorski, Split)

STOLNI TENIS
VODITELJ: Dragutin FUTAČ

MJEŠOVITI PAROVI

1.      Nataša Barič (FOI VŽ), Neven Karković (PBF ZG)

2.      Vesna Golubović (NSK), Goran Skledar (NSK)

3.      Ines Kolanović (POM RI), Josip Orlović (POM RI)


PAROVI ŽENE

1.      Nataša Barič (FOI VŽ), Vesna Golubović (NSK)

2.      Božica Hajsig (AF ZG), Ines Kolanović (POM RI)

3.      Marina Tišma (PTF OS), Elizabeta Haas Schon (Odj. za bio. sv. u OS)


PAROVI MUŠKARCI

1.      Neven Karković (PBF), Dragutin Futač (PBF)

2.      Darko Šprem (GTF VŽ), Damir Štuhec (GTF VŽ)

3.      Goran Skledar (NSK), Filip Pšenica (NSK)


ŽENE

1.      Nataša Barič (FOI VŽ)

2.      Vesna Golubović (NSK)

3.      Ines Kolanović (POM RI)


MUŠKARCI

1.      Neven Karković (PBF)

2.      Goran Skledar (NSK)

3.      Davor Leipold (Carnet ZG)


TENIS
VODITELJ: Punda Zoran

MUŠKARCI

1.      PUNDA Zoran – FESB SPLIT

2.      ČERIN Zvonko - PMF – MAT. ODJEL

3.      SIROVICA Zlatko – PBF Zagreb


ŽENE

1.      Kerhać Dušica – IGH ZAGREB

2.      Večerina Jagoda - FILOZOFSKI FAKULTET ZAGREB

3.       Mamula Marina - MEDICINSKI FAKULTET U RIJECI


ŠAH
Voditelj Dubravko Trušček

EKIPNO
1.    Poljoprivredni fakultet Osijek  - Zebec, Baličević, Trušček
2.    IGH Zagreb - Slijepčević, Bašić, Schwabe
3.    Carnet – Zagreb  - Leopold, Matotek I., Matotek J.

POJEDINAČNO

1.      Darko Gazarek – Geotehnički Varaždin

2.      Vladimir Zebec – Polj. Fakultet Osijek

3.      Dubravko Trušček – Polj. Fakultet Osijek

 

PRETHODNE OBAVIJESTI:

Tradicionalne sportske igre Sindikata znanosti ove godine se održavaju po dvanaesti put. Kako bi izbjegli vremenske nepogode koje su nas pratile prošlih godina termin smo pomaknuli za sredinu lipnja.  Ove godine smo promijenili i mjesto održavanja, pa će se sportski susret članova Sindikata održati u Solarisu kraj Šibenika.

 Cijena arnažmana: 990 kuna (3 puna pansiona i 1 polupansion).

Druga najava igara sadrži informacije o uplatama i i prijavama smještaja u sobama.

Pogledajte plakat koji je distribuiran na vaše ustanove.


O tome tko može sudjelovati na igrama, u kojim se sportovima natjecati, kako se prijaviti, kako i do kada platiti čitajte u 1. najavi igara koja je poslana na adrese svih naših podružnica.



Arhiva novosti


Povratak na vrh stranice

 






 

Einstein - član Sindikata

Što imam od Sindikata

Što imam od Sindikata

 


01. siječnja 1970.

Opširnije...

 
Forum
Često postavljana pitanja
Prilozi članova
Temeljni kolektivni ugovor
Kolektivni ugovor za znanost i visoko obrazovanje
Zakon o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju
Ostali važniji propisi
Web dizajn i programiranje: logIT internet usluge