Nezavisni sindikat znanosti i visokog obrazovanja

web by logIT

English

TAJNIŠTVO:
Ilica 51/ I. kat
10000 Zagreb
Tel: 01/ 48 47 337
Fax: 01/ 48 47 338

Gdje smo?

RAČUNOVODSTVO:
Trg Maršala Tita 4/II. kat
10000 Zagreb
Tel: 01/ 48 82 334
Fax: 01/ 48 55 726

Gdje smo?

E-MAIL:
uprava@nsz.hr

Mapa weba
Primajte novosti sa stranica!
Samo za povjerenike


Education International
Education International

Časopis Radno Pravo
Časopis "Radno Pravo"

Matica hrvatskih sindikata
Matica hrvatskih sindikata

Sindikat državnih i lokalnih službenika
SDLSN

Portal za argumentiranu raspravu
portal za argumentiranu raspravu

Pratite nas i na Facebooku

 


VIJESTI I OBAVIJESTI - AKTUALNOSTI IZ RADA NAŠEG SINDIKATA Povećaj tekstSmanji tekstPrimajte novosti sa stranica
 

11. Sportske igre - Reportaža

16. lipnja 2009.

11. Sportske igre - Reportaža- Umag, 21-25. lipnja 2009.

Iako su ovogodišnje Sportske igre Sindikata uslijed promjene termina privukle nešto manji broj sudionika, i ove se godine 350 članova Sindikata iz čak 41 podružnice natjecalo u 15 sportova.

Savršenu zabavu pokvarilo je samo nešto hladnije vrijeme, dok kiša ove godine nije značajnije utjecala na raspored natjecanja.

Igre je službeno otvorio potpredsjednik Sindikata dr. Miljenko Šimpraga, dok ih je zatvorio predsjednik Velikog vijeća Vilim Ribić

Kao i prošlih godina pehari pobjednicima dodijeljeni su odmah nakon završetka finalnih natjecanja, a i ove godine na završnoj večeri su prikazane su slike pobjednika gotovo svih disciplina (dovršenu prezentaciju "VEČER POBJEDNIKA" pogledajte  ovdje).

Ove godine priredili smo vam i web album sa 500 odabranih fotografija.

Sportske igre Sindikata znanosti, Umag 2009

Natjecanja su se odvijala u sljedećim disciplinama:

1. mali nogomet

2. hakl (košarka)

3. odbojka na pijesku

4. potezanje konopa

5. boćanje

6. šah

7. tenis

8. stolni tenis

9. badminton

10. pikado

11. kuglanje

12. cross

13. plivanje

14. bela

15. briškula/trešeta

Voditelji pojedinih disciplina bili su: Roman Husar (mali nogomet); Tomislav Frleta (košarka); Dalibor Buljić (odbojka na pijesku); Mirna Amadori (potezanje konopa); Željko Grubišić (boćanje); Dubravko Trušček (šah); Zoran Punda (tenis); Dragutin Futač (stolni tenis); Vilko Smrečki (badminton), Robert Garafolić (pikado); Andrija Prelošćan (kuglanje); Romana Mihelić (cross); Tonći Sartori (plivanje), Denis Pelin (bela), Lada Sartori (briškula/trešeta)

REZULTATI:

NOGOMET

MUŠKI

1.    Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje Split

2.    Institut "Ruđer Bošković" Zagreb

3.    Elektrotehnički fakultet Osijek

ŽENE

1.    Poljoprivredni fakultet Osijek

2.    Filozofski fakultet Osijek

3.    Sveučilište u Zadru

 

KOŠARKA

ŽENE

1.    Medicinski fakultet Osijek 1

2.    Medicinski fakultet Osijek 2

3.    Sveučilište u Zadru

MUŠKI

1.    Sveučilište u Zadru

2.    Elektrotehnički fakultet Osijek

3.    Poljoprivredni fakultet Osijek

 

ODBOJKA NA PIJESKU

1.    Elektrotehnički fakultet Osijek

2.    Institut Ruđer Bošković, Zagreb

3.    Filozofski fakultet Osijek

 

BOĆANJE

ŽENE

1.    Pomorski fakultet Rijeka 1.

2.    Sveučilište u Zadru 1.

3.    Filozofski fakultet Osijek 2.

MUŠKI

1.    Sveučilište u Zadru 2.

2.    Sveučilište u Zadru 1.

3.    Pomorski fakultet Rijeka 1.

 

CROSS

MUŠKI

I. Kategorija

1.    SRĐAN Maksimović – Pomorski fakultet Rijeka

2.    DAVOR Leipold – Carnet

3.    BORNA Debelić - Pomorski fakultet Rijeka

II. Kategorija

1.    TOMISLAV Koprek – Geotehnički fakultet u Varaždinu

2.    MARIO Keškić -  Poljoprivredni fakultet Osijek

3.    ROBERT Mužar – Fakultet organizacije i informatike Varaždin

III. Kategorija

1.    HRVOJE Baričević – Pomorski fakultet Rijeka

2.    ŽELJKO Domazet - Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje Split

ŽENE

I. Kategorija

1.    HELENA Bule – Pomorski fakultet Split

2.    IVANA Varešak – Fakultet prometnih znanosti, Zagreb

3.    EMA Jurkin – Rudarsko geološko naftni, Zagreb

II. Kategorija

1.    Dalida Galović – Poljoprivredni fakultet Osijek

2.    BOŽENA Grgić - Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje Split

3.    VESNA Lujev – Pravni fakultet Osijek

III. Kategorija

1.    SPOMENKA Georgijević – Pomorski fakultet Osijek

2.    JADRANKA Stojadnovski - Institut "Ruđer Bošković" Zagreb

3.    LADA Batinić – Pomorski fakultet Split

 

KUGLANJE

MUŠKI

1.    Ivan Moržan, Filozofski Osijek

2.    Željko Grubišić, Metalurški Sisak

3.    Zdenko Lončarić, Poljoprivredni Osijek

ŽENE

1.    Božica Vrebac, Medicinski Osijek

2.    Duška Glavaš Opić, Filozofski Osijek

3.    Slađana Josipović, Filozofski Osijek

PAROVI ŽENE

1.Filozofski Osijek: Duška Glavaš Opić – Slavica Svalina

2.Medicinski Osijek: Božica Vrebac–Nada Kecman

3.Filozofski Osijek: Slađana Josipović–Tatjana Ileš

PAROVI – MUŠKI

1.    Filozofski Osijek: Ivan Moržan – Željko Tikas

2.    Poljoprivredni Osijek: Zdenko Lončarić – Kralik

3.    Metalurški Sisak: Željko Grubišić – Andrija Prelošćan

 

POTEZANJE KONOPA

MUŠKI

1.    Sveučilište u Zadru

2.    Elektrotehnički fakultet Osijek

ŽENE

1.    Tekstilno tehnološki fakultet Zagreb

2.    Sveučilište u Zadru

MJEŠOVITO

1.    Sveučilište u Zadru

2.    Geotehnički fakultet Varaždin

 

TENIS

MUŠKI

1.    Zvonko ČERIN, PMF Zagreb - Matematički odjel

2.    Zoran PUNDA, Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje Split 

3.    Zlatko SIROVICA, Prehrambeno-biotehnološki, Zagreb

ŽENE

1.    Kerhač Dušica – IGH

2.    Večerina Jagoda – Filozofski fakultet Zagreb

 

STOLNI TENIS

MUŠKI

1.    Tomislav Frleta – Sveučilište u Zadru

2.    Goran Skledar – Nacionalna sveučilišna knjižnica

3.    Damir Kozlek – Prehrambeno-biotehnološki fakultet Zagreb

ŽENE

1.    Ines Kolanović – Pomorski fakultet Rijeka

2.    Jadranka Stojanovski – Institut Ruđer Bošković, Zagreb

3.    Marina Tišma - Prehrambeno-tehnološki fakultet Osijek

PAROVI MUŠKI

1.    Tomislav Frleta – Milenko Lončar - Sveučilište u Zadru

2.    Goran Skledar – Damir Kozlek – NSK i PBF Zagreb

3.    Krešo Škrlec – Dragutin Futač – Prehrambeno-biotehnološki fakultet ZG

PAROVI ŽENE

1.    Jadranka Stojanovski – Božica Hajsig – IRB i Arhitektonski fakultet ZG

2.    Marina Tišma – Elizabeta Has Schön – Sveučilište u Osijeku (Odjel za biol.)

3.   Sabina Obranić – Ivanka Stipančić Klaić – Sv. Osijek (Odjel za biologiju) i Građevinski fakultet Osijek

MJEŠOVITI PAROVI

1.    Ines Kolanović – Josip Orović – Pomorski fakultet Rijeka

2.    Božica Hajsig – Dragutin Futač – Arh. Fak. Zg i PBF Zagreb

3.    Jadranka Stojanovski – Igor Weber – Institut Ruđer Bošković, Zagreb

 

BADMINTON

ŽENE

1.    Ivana Horbec, Institut za povijest

2.    Tanja Šestanj – Perić, FOI Varaždin

3.    Marija Šimić – Hlača, Pomorski Rijeka

MUŠKI

1.    Srđan Maksimović, Pomorski fakultet Rijeka

2.    Krunoslav Juraić, IRB Zagreb

3.    Mislav Malenica, IRB Zagreb

 

PLIVANJE

ŽENE

1.    SPOMENKA Georgijević, POMORSKI FAKULTET RIJEKA

2.    IVA Gregurec, Fakultet organizacije i informatike Varaždin

3.    SAŠA Božić – Kraljek, Medicinski fakultet Osijek

MUŠKI

1.    SRĐAN Maksimović, Pomorski fakultet Rijeka

2.    DAMIR Šarenić,  Ekonomski fakultet Zagreb

3.    BRANIMIR Janković, Rudarsko geološko naftni fakultet, Zagreb

 

ŠAH

POJEDINAČNO

1. TOMISLAV Čop – Nacionalna sveučilišna knjižnica

2. ROMAN Husar – Nacionalna sveučilišna knjižnica

3. DUBRAVKO Trušćek – Poljoprivredni fakultet Osijek

EKIPNO

1.    NSK

2.    Carnet

3.    Poljoprivredni fakultet Osijek

 

PIKADO

ŽENE

1.    Rihtarec Milica, Tekstilno tehnološki fakultet Zagreb

2.    Vrebac Božica, Medicinski fakultet Osijek

3.    Tišma Marina, Prometno tehnološki fakultet Osijek

MUŠKI

1.    Garafolić Robert, FOI Varaždin

2.    Hrvatin Bojan, Medicinski Rijeka

3.    Sartori Tonči, FESB Split

EKIPNO

1. Medicinski fakultet Rijeka

2. Tajništvo Sindikata

3. Sartori team

 

BELA

1.    SLUGANOVIĆ – NOVOSEL – PBF ZAGREB

2.    TRUŠĆEK – MATOTEK – POLJ. OS / GRAĐ. OS

3.    SMREČKI – BRONIĆ – IRB Zagreb

 

 

OBAVJESTI:

Kao što smo vas već izvijestili, zbog intenzivnih aktivnosti koje su kulminirale prošli tjedan, pomaknuli smo termin tradicionalnih sportskih igara Sindikata znanosti.

Igre će se ove godine održati u hotelskom naselju Sol-Polynesia u Umagu od 21.-25. lipnja.

Informacije o službenom otvaranju i načinu prijave za natjecanja pročitajte u posljednjoj obavijesti koja je poslana svim prijavljenim podružnicama.

Također pogledajte najavni dopis, a sve ostale informacije potražite kod povjerenika na vašoj ustanovi. 

Cijena aranžmana se nije mijenjala i iznosi 990,00kn 

Povjerenike podsjećamo da ovdje mogu preuzeti i Informacije o prijavama i uplati , te prijavni formular .

Pogledajte i plakat koji možete vidjeti i na oglasnim pločama podružnica.


Arhiva novosti


Povratak na vrh stranice

 






 

Einstein - član Sindikata

Što imam od Sindikata

Što imam od Sindikata

 


01. siječnja 1970.

Opširnije...

 
Forum
Često postavljana pitanja
Prilozi članova
Temeljni kolektivni ugovor
Kolektivni ugovor za znanost i visoko obrazovanje
Zakon o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju
Ostali važniji propisi
Web dizajn i programiranje: logIT internet usluge