Nezavisni sindikat znanosti i visokog obrazovanja

web by logIT

English

TAJNIŠTVO:
Ilica 51/ I. kat
10000 Zagreb
Tel: 01/ 48 47 337
Fax: 01/ 48 47 338

Gdje smo?

RAČUNOVODSTVO:
Trg Maršala Tita 4/II. kat
10000 Zagreb
Tel: 01/ 48 82 334
Fax: 01/ 48 55 726

Gdje smo?

E-MAIL:
uprava@nsz.hr

Mapa weba
Primajte novosti sa stranica!
Samo za povjerenike


Education International
Education International

Časopis Radno Pravo
Časopis "Radno Pravo"

Matica hrvatskih sindikata
Matica hrvatskih sindikata

Sindikat državnih i lokalnih službenika
SDLSN

Portal za argumentiranu raspravu
portal za argumentiranu raspravu

Pratite nas i na Facebooku

 


MNL RV Zagreb 2006/2007 - rezultati utakmica i strijelciPovećaj tekstSmanji tekstPrimajte novosti sa stranica
 

 

 

 NAJBOLJI STRIJELCI

BROJ POSTIGNUTIH POGODAKA 
 1. PRCELA, Institut "Ruđer Bošković"

 14

 2. HERCEG, Prehrambeno-biotehnološki fakultet

 13

 3. MUHAREMOVIĆ, Institut "Ruđer Bošković"

 12

REZULTATI 10. KOLA odigranog 12.03.2007.

INSTITUT "RUĐER BOŠKOVIĆ"
(Prcela 2)
 2 
SVEUČILIŠNI RAČUNSKI CENTAR
(Gabrijel 1 - auto gol)
 1

bez borbe
AGRONOMSKI FAKULTET   0
NACIONALNA I SVEUČILIŠNA KNJIŽNICA
 3

 

 

REZULTATI 10. KOLA odigranog 05.03.2007.

FAKULTET PROMETNIH ZNANOSTI
(Zovak 1)
1
PREHRAMBENO-BIOTEHNOLOŠKI FAKULTET
(Herceg 3; Škrlec 1; Gracin 1; Missoni 1)
6

 

LZ "MIROSLAV KRLEŽA"
(Sunajko 3; Klemenčić 3)
6
PIP SHOW
(Ribić 1; Goldstein 1; Vrdoljak 1)
3

REZULTATI 10. KOLA odigranog 26.02.07.


PREHRAMBENO-BIOTEHNOLOŠKI FAKULTET
(Herceg 1; Škrlec 1)
2
FAKULTET ELEKTROTEHNIKE I RAČUNARSTVA
(Milašinović 1; Križanović 1)
2

bez borbe
EKONOMSKI FAKULTET 0
RUDARSKO-GEOLOŠKO-NAFTNI FAKULTET
3

 

 

REZULTATI 10. KOLA odigranog 19.02.2007.

PREHRAMBENO-BIOTEHNOLOŠKI FAKULTET
(Herceg 3; Karković 1; Missoni 1; Sirovica 1)
6
RUDARSKO-GEOLOŠKO-NAFTNI FAKULTET
(Vrkljan 1; Bedeković 1; Blažević 1)
3

bez borbe
FAKULTET PROMETNIH ZNANOSTI 3
AGRONOMSKI FAKULTET 0

EKONOMSKI FAKULTET
(Hernaus 1; Baković 1)
2
SVEUČILIŠNI RAČUNSKI CENTAR
(Peček 1; Gabrijel 1)
2

LZ "MIROSLAV KRLEŽA"
(Resimović 1; Valent 1; Klemenčić 1; Sunajko 1)
4
NACIONALNA I SVEUČILIŠNA KNJIŽNICA
(Sabljak 1; Čop 1)
2

REZULTATI 9. KOLA odigranog 12.02.2007.

 

FAKULTET PROMETNIH ZNANOSTI
(Puljiz 3; Zovak 2; Marković 1; Kovačević 1)
7
LZ "MIROSLAV KRLEŽA"
(Sunajko 2; Valent 2)
4

 

INSTITUT "RUĐER BOŠKOVIĆ"
0
FAKULTET ELEKTROTEHNIKE I RAČUNARSTVA
(Sumina 1; Milašinović 1)
2

 

EKONOMSKI FAKULTET
(Hernaus 1; Baković 1; Kovačević 1)
3
PIP SHOW
(Goldstein 1; Vrdoljak 1)
2

 

SVEUČILIŠNI RAČUNSKI CENTAR
(Gabriel 1)
1
RUDARSKO-GEOLOŠKO-NAFTNI FAKULTET
(Blažević 1; Lasić 1)
2

 

 

REZULTATI 9. KOLA odigranog 05.02.2007.

NACIONALNA I SVEUČILIŠNA KNJIŽNICA
(Furač 3; Kablar 2; Sabljak 1; Tešanović 1)
7
FAKULTET ELEKTROTEHNIKE I RAČUNARSTVA
(Bjažić 2)
2

 

INSTITUT "RUĐER BOŠKOVIĆ"
(Muharemović 2; Prcela 2; Trputec 1; Kralj 1)
6
AGRONOMSKI FAKULTET
0

 

REZULTATI 8. KOLA odigranog 29.01.2007.

FAKULTET PROMETNIH ZNANOSTI
(Jenić 3; Zovak 3; Marović 1)
7
PIP SHOW
(Tatalović 2;Ribić 1; Goldstein 1)
4

PREHRAMBENO-BIOTEHNOLOŠKI FAKULTET
0
SVEUČILIŠNI RAČUNSKI CENTAR
(Gabriel 2; Peček 2; Klobučar 1)
5

 

 

 

REZULTATI 8. KOLA odigranog 22.01.2007.

INSTITUT "RUĐER BOŠKOVIĆ"
(Kralj 1; Muharemović 2; Malenica 1)
4
LZ "MIROSLAV KRLEŽA"
(Sunajko 1)
1

RUDARSKO-GEOLOŠKO-NAFTNI FAKULTET
(Dobrilović 4; Lalović 2; Ištuk 2, Rašić 1)
9
AGRONOMSKI FAKULTET
(Salopek 2; Janječić 1)
3

 

 

 

REZULTATI 7. KOLA odigranog 18.12.2006.

INSTITUT "RUĐER BOŠKOVIĆ"
(Gredičak 2; Kralj 2; Prcela 2; Muharemović 2; Trputec 1; Mićanović 1)

10
RUDARSKO-GEOLOŠKO-NAFTNI FAKULTET
(Galović 2)
2

PREHRAMBENO-BIOTEHNOLOŠKI FAKULTET
(Herceg 1; Škrlec 1; Misoni 1; Gracin 1; Sirovica 1)
5
NACIONALNA I SVEUČILIŠNA KNJIŽNICA
(Furać 3)
3

REZULTATI 7. KOLA odigranog 11.12.2006.

NACIONALNA I SVEUČILIŠNA KNJIŽNICA
(Ermakora 3; Furač 2; Sabljak 1; Husar 1)
7
PIP SHOW
(Tatalović 1)
1

PREHRAMBENO-BIOTEHNOLOŠKI FAKULTET
(Herceg 2; Rezić 2; Misoni 2; Gracin 1)
7
EKONOMSKI FAKULTET 0

REZULTATI 7. KOLA odigranog 04.12.2006.

FAKULTET PROMETNIH ZNANOSTI - BEZ BORBE
5
FAKULTET ELEKTROTEHNIKE I RAČUNARSTVA - BEZ BORBE 0

AGRONOMSKI FAKUTLET
(Salopek 1)
1
SVEUČLIŠNI RAČUNSKI CENTAR
(Hunjet 1; Peček 1)
2

 

REZULTATI 6. KOLA odigranog 27.11.2006.

INSTITUT "RUĐER BOŠKOVIĆ"
(Raić 3; Malenica 1; Kralj 1; Prcela 1; Muharemović 1)
7
PIP SHOW
(Goldstein 1; Vrdoljak 1; Bebić 1)
3

SVEUČILIŠNI RAČUNSKI CENTAR
(Klobučar 2; Gabriel 1; Hunjet 1; Radić 1)
5
NACIONALNA I SVEUČILIŠNA KNJIŽNICA
(Sabljak 1¸; Husar 1)
2

REZULTATI 6. KOLA odigranog 20.11.2006.

FAKULTET PROMETNIH ZNANOSTI
(Maković 3; Bilušić 3; Puljiz 1; Kovačević D. 1)
8
EKONOMSKI FAKULTET
(Kovačević Z. 1; Baković 1)
2

PREHRAMBENO-BIOTEHNOLOŠKI FAKULTET
(Sirovica2; Škrlec 1; Herceg 1)
4
AGRONOMSKI FAKULTET
(Salopek 2; Petani 1)
3

REZULTATI 6. KOLA odigranog 13.11.2006.

AGRONOMSKI FAKULTET
Poje (3); Salopek (3)
6
PIP SHOW
Botica (1); Tatalović (1); Goldstein (1)
3

FAKULTET PROMETNIH ZNANOSTI
Kovačević (2); Vidović (2); Puljiz (1); Božičević (1)
6
NACIONALNA I SVEUČILIŠNA KNJIŽNICA
Tešanović (1); Husar (1)
2

 

REZULTATI 6. KOLA odigranog 06.11.2006.

FAKULTET ELEKTROTEHNIKE I RAČUNARSTVA
Bogdan (2); Sumina (2); Iličić (1)
5
LZ "MIROSLAV KRLEŽA"
Resimović (1)
1

 

REZULTATI 5. KOLA odigranog 06.11.2006.

RUDARSKO-GEOLOŠKO-NAFTNI FAKULTET
(Rašić 1)
1
FAKULTET PROMETNIH ZNANOSTI
(Puljiz 3; Maković 1; Kovačević 1)
5

 

REZULTATI 5. KOLA odigranog 30.10.2006.

AGRONOMSKI FAKULTET
Salopek (2)
2
EKONOMSKI FAKULTET
Marković (2); Baković (2)
4

FAKULTET ELEKTROTEHNIKE I RAČUNARSTVA
Sumina (1); Bjažić (2)
3
PIP SHOW
Ribić (1); Vrdoljak(1)
2

 

REZULTATI 5. KOLA odigranog 23.10.2006.

SVEUČILIŠNI RAČUNSKI CENTAR
Radić (1); Pećek (1)
2
LZ "MIROSLAV KRLEŽA"
0

PREHRAMBENO-BIOTEHNOLOŠKI FAKULTET odgođeno
NACIONALNA I SVEUČILIŠNA KNJIŽNICA odgođeno

 

REZULTATI 4. KOLA odigranog 16.10.2006.

RUDARSKO-GEOLOŠKO-NAFTNI FAKULTET
Ištuk (1)
1
LZ "MIROSLAV KRLEŽA"
Sunajko (1)
1

SVEUČILIŠNI RAČUNSKI CENTAR
Gabriel (2); Milanović (1); Mencer (1)
5
FAKULTET PROMETNIH ZNANOSTI
Maković (2); Jenić (1); Puljiz (autogol)
3

PIP SHOW
Vrdoljak (1); Ribić (1)
2
PREHRAMBENO-BIOTEHNOLOŠKI FAKULTET
Herceg (1); Gracin (1)
2

EKONOMSKI FAKULTET
Hernaus (2); Medić (2); Marković (1); Kovačević Z. (1)
6
FAKULTET ELEKTROTEHNIKE I RAČUNARSTVA
Jažić (2); Milašinović (1); Bogdan (1)
4

INSTITUT "RUĐER BOŠKOVIĆ"
Prcela (2); Muharemović (2)
4
NACIONALNA I SVEUČILIŠNA KNJIŽNICA
0

SLOBODNO
AGRONOMSKI FAKULTET

 

REZULTATI 3. KOLA odigranog 02.10.2006.

PREHRAMBENO-BIOTEHNOLOŠKI FAKULTET
Škrlec (1); Herceg (1)
2
LZ "MIROSLAV KRLEŽA"
Valent (2)
2

RUDARSKO-GEOLOŠKO-NAFTNI FAKULTET
Ištuk (2); Lasić (1); Bedeković (1); Galović (1)
5
FAKULTET ELEKTROTEHNIKE I RAČUNARSTVA
0

INSTITUT "RUĐER BOŠKOVIĆ"
Prcela (1); Muharemović (1); Trputec (1)
3
EKONOMSKI FAKULTET
Omazić (1); Hruška (1)
2

SLOBODNO
SVEUČILIŠNI RAČUNSKI CENTAR

 

REZULTATI 2. KOLA odigranog 25.09.2006.

AGRONOMSKI FAKULTET
PREMA PRAVILNIKU
5
FAKULTET ELEKTROTEHNIKE I RAČUNARSTVA
PREMA PRAVILNIKU
0

RUDARSKO-GEOLOŠKO-NAFTNI FAKULTET
Ištuk (2); Lasić (2); Tomljenović (1); Galović (1)
6
NACIONALNA I SVEUČILIŠNA KNJIŽNICA
Sabljak (2)
2

SVEUČILIŠNI RAČUNSKI CENTAR
Gabriel (3); Peček (1); Cokol (1)
5
PIP SHOW
Tatalović (2); Kovačić (1)
3

EKONOMSKI FAKULTET
Kovačević Z. (1); Melkić (1); Vranešević (1); Hernaus (1)
4
LZ "MIROSLAV KRLEŽA"
Botić (1); Sunajko (1)
2

INSTITUT "RUĐER BOŠKOVIĆ"
Prcela (2); Mičanović (2); Kralj (1)
5
FAKULTET PROMETNIH ZNANOSTI
Zovak (2); Kovačević D. (1)
3


SLOBODNO
PREHRAMBENO-BIOTEHNOLOŠKI FAKULTET

 

 

REZULTATI 1. KOLA odigranog 18.09.2006.

PREHRAMBENO-BIOTEHNOLOŠKI FAKULTET
Sirovica (1); Missoni (1)
2
INSTITUT RUĐER BOŠKOVIĆ
Muharemović (2); Prcela (2); Malenica (1); Kralj (1); Gredičak (1)
7

AGRONOMSKI FAKULTET
Salopek (1); Purković (1)
2
LZ " MIROSLAV KRLEŽA "
Sunatko (1); Regan (1); Valent (1)
3

SVEUČILIŠNI RAČUNSKI CENTAR
Peček (2)
2
FAKULTET ELEKTRONIKE I RAČUNARSTVA
Matuško (1)
1

EKONOMSKI FAKULTET
Hruška (1); Hernaus (1)
2
NACIONALNA I SVEUČILIŠNA BIBLIOTEKA
Husar (1); Sabljak (1)
2

RUDARSKO-GEOLOŠKO-NAFTNI FAKULTET
Lasić (1); Vrkljan (1); Tomljenović (1)
3
PIP SHOW
Ribić (1); Kovačić (1)
2


SLOBODNO
FAKULTET PROMETNIH ZNANOSTI

 






 

Einstein - član Sindikata

Što imam od Sindikata

Što imam od Sindikata

 


01. siječnja 1970.

Opširnije...

 
Forum
Često postavljana pitanja
Prilozi članova
Temeljni kolektivni ugovor
Kolektivni ugovor za znanost i visoko obrazovanje
Zakon o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju
Ostali važniji propisi
Web dizajn i programiranje: logIT internet usluge