Završena malonogomentna liga 2004/2005.

Malonogometna liga Regionalnog vijeća Zagreb, prvi put organizirana ove godine, završila je utakmicama odigranim 16. travnja te pobjedom ekipe PMF-a. Sve o ekipama, rezultatima i pobjednicima pogledajte na našim stranicama.

1. PMF 11 8 2 1 49:14 26
2. PBF 11 8 2 1 46:26 26
3. FER 11 7 2 2 31:21 23
4. SRCE 11 7 1 3 46:25 22
5. IRB 11 5 5 1 38:24 20
6. NSK 11 5 0 6 34:35 15
7. EKONOMSKI FAKULTET 11 4 2 5 36:30 14
8. RGN 11 4 2 5 19:27 12
9. PROMET 11 3 2 6 20:39 8
10. IGI 11 2 1 8 23:51 7
11. LEKSIKOGRAF. ZAVOD 11 1 2 8 19:47 5
12. FF-EXPRESS 11 1 1 9 20:45 4

Lista strijelaca

1. Cmuk T. (SRCE) 14
Missoni S. (PBF) 14
3. Sirovica Z. (PBF) 13

POBJEDNICI prve sezone MNL RV Zagreb: ekipa PMF-a MNL RV ZAGREB 2004/2005 – rezulati REZULTATI 11. kola

IRB – LEKSIKOGRAFSKI ZAVOD 5:5 V. TRPUTEC(2), K. NEGULIĆ(2), M. MALENICA(1) T. KANIŠKI(2), Z. čAčAK(2), T. VALENT(1)
NSK – PROMET 5:0 PREMA PRAVLINIKU
RGN – PBF 2:3 Ž. IŠTUK(2) S. MISSONI(1), Z. HERCEG(1), Z. SIROVICA(1)
EKONOMSKI FAKULTET -IGI 2:2 T. HERNAUS(1), T. BAKOVIĆ(1) M. MARINAC(1), Ž. MIKLIN(1)
PMF – SRCE 3:6 V. KRSTIĆ, S. VDOVIĆ(1) T. CMUK(2), S. HUNJET(1), M. KLOBUčAR(2), M. PEčEK(1)
FER – FF-EXPRESS 5:2 T.REICHENBACH, B. MILAŠINOVIĆ(1), K. KRIŽANOVIĆ(2) I. BERISLAVIĆ(1), H. GRAčANIN(2)

REZULTATI 10. kola

LEKSIKOGRAFSKI ZAVOD – FER 0:2 D. SUMINA(1), T. REICHENBACH(1)
FF-EXPRES -PMF 1:8 D. KOVAčIĆ(1) V. KRSTIĆ(3), M. ŽIGO(2), T. ŠIKIĆ(2), I ŽIVKOVIĆ(1)
SRCE – EKONOMSKI FAKULTET 5:2 D. GABRIJEL(1), T CMUK(1), I. čALE(1), D. MECNER(1), M. PEčEK(1), T. HERNAUS(1), Z. KOVAčEVIĆ(1)
IGI – RGN 1:3 Ž. MIKLIN(1) D. PEĆINA(1), Ž. IŠTUK(1), B. TOMLJENOVIĆ(1)
PBF – NSK 9:4 S. MISSONI(3), Z. SIROVICA(3), K. ŠKRLEC(2), Z. HERCEG (1), M. TEŠANOVĆ(1), D. FURAč(1), R. HUSAR(1), G. SKLEDAR(1)
PROMET – IRB 2:7 V. JENIĆ(2) M. MALENICA(2), D. OREŠKOVIĆ(2), Z. ŠTEFANIĆ(3)

REZULTATI 9. kola

PROMET – LEKSIKOGRAFSKI ZAVOD 4:1 K. ROGIĆ(2), V. JENIĆ(2) Z. čIčAK(1)
IRB – PBF 2:2 D. FORJAN(1), D. OREŠKOVIĆ(1 Z. SIROVICA(2)
NSK – IGI 4:3 D. FURAč(2), R. MAJETIĆ(2) M. MARINAC(1), M KOVAčIĆ(2)
RGN – SRCE 1:4 Ž. IŠTUK(1) T. CMUK(3), M. KLOBUčAR(19
EKONOMSKI FAKULTET- FF-EXPRESS 9:6 T. JERNAUS(3), Z. KOVAčEVIĆ(2), T. BAKOVIĆ(3), I. ŽDERIĆ(1) I. GOLDSTEIN(19),H. GRAčANIN(2), V. RIBIĆ(1), H. KLASIĆ(2)
PMF – FER 2:0 K. SALAMON(2)

REZULTATI 8. kola

LEKSIKOGRAFSKI ZAVOD – PMF 1:10 T. VALENT(19 V. KRSTIĆ(1), K. KUMEIčKI(5), I. ŽIVKOVIĆ, K. SAMON(3)
FER – EKONOMSKI FAKULTET 4:3 M. KLARIĆ(2), B. MILAŠINOVIĆ(1), D. SUMINA(1) T. HERNAUS(1), ?. MEDIĆ(2)
FF-EXPRESS- RGN 2:4 D. KOVAčIĆ(1), H. KLASIĆ(1) Ž. IŠTUK(2), M. DOBRILOVIĆ(2)
SRCE – NSK 6:4 B. RADIĆ(1), T. CMUK(3), D. MECNER(1), M. PEčEK(1) M. TEŠANOVIĆ(1), D. FURAč(1), R. MAJETIĆ(2)
IGI – IRB 2:4 I. SUŠA(1), M. KOVAčIĆ(1) V. TRPUTEC(2), K. NEGULIĆ(2)
PBF – PROMET 5:0 PREMA PRAVILNIKU

REZULTATI 7. kola

PBF – LEKSIKOGRAFSKI ZAVOD 1:4 S. MISSONI(1) N. BOTIĆ(1), T. KANIŠKI(1), T. VALENT(2)
PROMET – IGI 5:2 K. ROGIĆ(1), G. ZOVAK(2), M.PULJIZ(1), V. JENIĆ(1) D. GALOVIĆ(2)
IRB – SRCE 3:1 M. MALENICA(1), K. NEGULIĆ(2) B. RADIĆ(1)
NSK – FF- EXSPRESS 4:1 M. ERMAKORA(2), Z. HERCEG(1), G. SKLEDAR(1) H. KLASIĆ(1)
RGN – FER 0:5 PREMA PRAVILNIKU
EKONOMSKI FAKULTET – PMF 1:2 M. OMAZIĆ(1) V. KRSTIĆ(1), I. ŽIVKOVIĆ(1)

REZULTATI 6. kola

LEKSIK. ZAVOD-EKONOMSKI FAKUL. 1:6 M. KLEMENčIĆ(1) Z. KOVAčEVIĆ(2), ?. MEDIĆ(1), T.BAKOVIĆ(2),I.ŽDERIĆ(1)
PMF – RGN 5:0 PREMA PRAAVILNIKU
FER – NSK 4:3 T. REICHENBACH(1), B. MILAŠINOVIĆ(1), D. SUMINA(2) M. TEŠANOVIĆ(1), T. čOP(1), R. HUSAR(1)
FF-EXSPRESS – IRB 2:3 I. GOLDSTEIN(1), I. PAIĆ(1) A. čIčIĆ(1), Z. ŠTEFANIĆ(2)
SRCE – PROMET 2:1 D. GABRIEL(1), B. RADIĆ(1) K. ROGIĆ(1)
IGI – PBF 3:4 Ž. MIKLIN(2), L. FUčEK(1) S. MISSONI(1), Z. SIROVICA(2), K. ŠKRLEC(1)

REZULTATI 5. kola

IGI- LEKSIKOGRAFSKI ZAVOD 6:4 S. BERGANT(1), D. GALOVIĆ(1), Ž. MIKLIN(1), I. SUŠA(1), Z. BLAGUS(2) K. REGAN(1), T. VALENT(3)
PBF – SRCE 4:3 L. GRACIN(1), Z. SIROVICA(2), K. ŠKRLEC(1) D. GABRIEL(1), B. RADIĆ(1), M. PEčEK(1)
PROMET -FF-EXPRESS 2:2 G. ZOVAK(2) I. GOLDSTEIN(2)
IRB – PMF 2:2 M. MALENICA(2) T. REICHENBACH(1), K. KRIŽANOVIĆ(1)
NSK – PMF 0:1 K. SALAMON(1)
RGN – EKONOMSKI FAKULTET 1:1 K. KRIŠTAFOR(1) T. BAKOVIĆ(1)

REZULTATI 4. kola

LEKSIKOGRAFSKI ZAVOD – RGN 1:3 T. VALENT(1) D. PEĆINA(1), Ž. IŠTUK(1), B. TOMLJENOVIĆ(1)
EKONOMSKI FAKULTET -NSK 1:2 ?. MEDIĆ(1) M. TEŠANOVIĆ(1), R. HUSAR(1)
PMF – IRB 2:2 K. SALAMON(2) J. FORIĆ(2)
FER – PROMET 3:3 M. KLARIĆ(1), B. MILAŠINOVIĆ(1), K. KRIŽANOVIĆ(1) K. ROGIĆ(2), V. JENIĆ(1)
FF-EXPRESS – PBF 2:5 D. KOVAčIĆ(1), I. BOTICA(1) S. MISSONI(3), Z. SIROVICA(1), K. ŠKRLEC(1)
SRCE – IGI 13:1 T. CMUK(4), M. KLOBUčAR(3), D. MECNER(3), M. PEčEK(3) Z. BLAGUS(1)

REZULTATI 3. kola

SRCE . LEKSIKOGRAFSKI ZAVOD 2:2 D. MECNER(1), I. čALE(1) M. KLEMENčIĆ(1), T. VALENT(1)
IGI – FF-EXPRESS 2:0 Ž. MIKLIN(1), F. DUKARIĆ(!)
PBF – FER 4:0 Z. HERCEG(2), S. MISSONI(1), Z. SIROVICA(1)
PROMET – PMF 0:5 PREMA PRAVILNIKU
IRB – EKONOMSKI FAKULTET 1:3 Z. ŠTEFANIĆ(1) T. HERNAUS(1), T. BAKOVIĆ(1), M. OMAZIĆ(1)
NSK – RGN 1:2 Z. KABLAR(1) D. PEĆINA(1), Z. KRIŠTAFOR(1)

REZULTATI 2. kola

LEKSIKOGRAFSKI ZAVOD – NSK 0:5 T. čOP(1), D. FURAč(1), R. HUSAR(1), Z. KABLAR(1), N. MRVAC(1)
RGN . IRB 1:1 D. PEĆINA(1) D. FORJAN(1)
EKONOMSKI FAKULTET – PROMET 5.0 PREMA PRAVILNIKU
PMF – PBF 3:3 V. KRSTIĆ(1), K. SALAMON(1), D. MERUNKA(1) S. MISSONI(1), K. ŠKRLEC(1), Z. HERCEG(1)
FER – IGI 4:1 S. BOGDAN(1), J. MATUŠKO(1), B. MILAŠINOVIĆ(1), D. SUMINA(1) Z. BLAGUS(1)
FF-EXPRESS – SRCE 2.3 I. GOLDSTEIN(1), I. PAIĆ(1) I. čALE(1), M. KLOBUčAR(2)

REZULTATI 1. kola

FF-EXPRESS -LEKSIKOGRAFSKI ZAVOD 1:0 D. KOVAčIĆ(1)
SRCE – FER 1:2 T. CMUK(1) M. KLARIĆ(1), S. SKOK(1)
IGI – PMF 0:8 V. KRSTIĆ(2), K. KUMERIčKI(1), D. MEKTEROVIĆ(1), I. ŽIVKOVIĆ(4)
PBF- EKONOMSKI FAKULTET 6:3 S. MISSONI(3), Z. SIROVICA(1), K. ŠKRLEC(2) T. HERNAUS(1), Z. KOVAčEVIĆ(2)
PROMET – RGN 3:2 S. NOVAčKI(1), K. ROGIĆ(1), G. ZOVAK(1) Ž. IŠTUK(2)
IRB – NSK 8:2 D. FORJAN(2), D. OREŠKOVIĆ(1), M. ROŽIĆ(1), V. SMREčKI(2), Z. ŠTEFANIĆ(1), V. TRPUTEC(1) M. TEŠANOVIĆ(2)

Ključne riječi:

Malonogometna liga RV Zagreb



Back to Top