12. Sportske igre – REPORTAŽA

– Solaris kod Šibenika, od 16. do 20. lipnja 2010.

12. Sportske igre održale su se od 16. do 20. lipnja 2010. godine u Solarisu kod Šibenika

Na ovogodišnjim Igrama Sindikata okupilo se gotovo 500 članova Sindikata iz 39 podružnica, koji su se natjecali u 14 sportova.

Igre je službeno otvorio predsjednik Velikog vijeća Vilim Ribić, a zatvorio ih je član Velikog, Malog i Upravnog vijeća dr. Igor Radeka

Kao i prošlih godina pehari pobjednicima dodijeljeni su odmah nakon završetka finalnih natjecanja, a i ove godine na završnoj večeri su prikazane su slike pobjednika gotovo svih disciplina (prezentaciju “VEčER POBJEDNIKA” pogledajte ovdje).

Kao i prošle godine, priredili smo galeriju slika

Sportske igre sindikata

REZULTATI SPORTSKIH NATJECANJA:

NOGOMET VODITELJ: Roman Husar ŽENE

1. Poljoprivredni fakultet Osijek

2. Filozofski Fakultet Osijek

3. Hrv. veterinarski institut Zagreb

Najbolji strijelac: •Duška Glavaš Opić – FILOZOFSKI FAKULTET OSIJEK Najbolja igračica: •Dalida Galović – POLJOPRIVREDNI FAKULTET OSIJEK Najbolji golman •Darija Baonek-Nikolić – POLJOPRIVREDNI FAKULTET OSIJEK MUŠKI

  1. FESB, Split
  2. ETF Osijek
  3. PBF Zagreb

Najbolji strijelci: DARKO FURAC – NSK ZAGREB MARKO VUKASOVIĆ – FESB – SPLIT Najbolji golman VICKO DORIĆ – FESB – SPLIT Najbolji igrač MARKO VUKASOVIĆ – FESB – SPLIT KOŠARKA VODITELJ: Goran Skledar ŽENE

1. POLJOPRIVREDNI FAKULTET, OSIJEK

2. MEDICINSKI FAKULTET,OSIJEK I

3. MEDICINSKI FAKULTET, OSIJEK II

MUŠKARCI

1. Prometni fakultet Zagreb

2. NSK Zagreb

3. EFT Osijek

ODBOJKA NA PIJESKU Voditelj: Dalibor Buljić

1. ETF Osijek

2. Medicinski fakultet Osijek 1

3. Filozofski fakultet Osijek

BRIŠKULA I TREŠETA VODITELJ: Lada Sartori

  1. Medicinski fakultet Rijeka 1
  2. FESB Split
  3. Medicinski fakultet Rijeka 2

PLIVANJE VODITELJ: Tonći Sartori ŽENE

1. Ana Deanović, Rektorat Sveučilišta Zagreb

2. Spomenka Georgijević, Pomorski Fakultet Rijeka

3. Iva Gregurec, Fakultet organizacije i informatike – Varaždin

MUŠKARCI:

  1. Petar Matić, Pomorski Fakultet Split
  2. Boris Lukić, Poljoprivredni fakultet Osijek
  3. Mario Keškić, Poljoprivredni fakultet Osijek

KUGLANJE VODITELJ: Andrija Prelošćan POJEDINAčNO – ŽENE 1. Božica Vrebac, Medicinski fakultet Osijek

2. Nada Kecman, Medicinski fakultet Osijek

3. Sla?ana Josipović, Filozofski fakultet Osijek

POJEDINAčNO – MUŠKARCI

1. Lončarić Zdenko, Poljoprivredni fakultet Osijek

2. Grubišić Željko, Metalurški fakultet Sisak

3. Tikas Željko, Filozofski fakultet Osijek

PAROVI – ŽENE

1. Nada Kecman – Božica Vrebac, Medicinski Osijek

2. Duška Glavaš-Opić –Slavica Svalina, Filozofski Osijek

3. Željka Vukić – Veronika Pedić,Gra?evinski Osijek

PAROVI – MUŠKARCI

1. Tikas Željko – Moržan Ivan, Filozofski OS.

2. Štefić Tihomir – Zovkić Jurko, Gra?evinski OS

3. Lončarić Zdenko – Kralik Davor, Poljoprivredni Osijek

CROSS VODITELJ Romana Mihelić UKUPNO ŽENE Helena Bule – Pomorski fakultet Split UKUPNO MUŠKI Ratko Grbić – ETF Osijek CROSS ŽENE KATEGORIJA 1

1. Maja ?okić – Hrvatski veterinarski institut

2. Daria Jovičić – Poljoprivredni fakultet Osijek

3. Jasmina Sladoljev – Veleučilište Šibenik

KATEGORIJA 2

1. Vesna Šamec – FOI Varaždin

2. Dalida Galović – Poljoprivredni fakultet Osijek

3. Vesna Lujev – Pravni fakultet Osijek

KATEGORIJA 3

1. Goranka Mitrović – NSK

2. Spomenka Georgijević – Pomorski fakultet Rijeka

3. Štefanija Vargek – Tekstilno-tehnološki fakultet

CROSS MUŠKARCI KATEGORIJA 1

1. Lukić Boris – Polj. fakultet Osijek

2. Davor Leipold – Carnet, Zagreb

3. Marko Krištof –Tajništvo sindikata

KATEGORIJA 2

1. Tomislav Koprek – Geotehnički fakultet Varaždin

2. Zdenko Lončarić – Poljoprivredni fakultet Osijek

3. Dalibor Buljić – EFT Osijek

KATEGORIJA 3

1. Željko Domazet – FESB, Split

2. Hrvoje Baričević – Pomorski fakultet Rijeka

BELA VODITELJ Denis Pelin

1. Pevalek – Barišić – IGH, Zagreb

2. Erjavec – Levačić, FOI Varaždin

3. Moržan – Tikas, Filozofski fakultet Osijek PIKADO VODITELJ Robert Garafolić MUŠKARCI 1. Škoda Marko – Medicinski fakultet Rijeka 2. Garafolić Robert – FOI Varaždin 3. Sartori Tonći – FESB Split ŽENE 1. Horbec Ivana, Hrvatski institut za povijest, Zagreb 2. Zrno Anica, Filozofski fakultet Osijek 3. Belovari Tatjana, Medicinski fakultet Osijek POTEZANJE KONOPA VODITELJI : Romana Mihelić i Vlado Dobrotić ŽENE

1. FOI VARAŽDIN

2. HRV. VET. INSTITUT ZG

3. MED. FAKULTET RIJEKA 1

MUŠKARCI

1. MED FAK FOI

2. ETF – OSIJEK

3. POLJOPRIVREDNI FAKULTET OSIJEK

BADMINTON Voditelj: VILKO SMREčKI MUŠKARCI 1. Krunoslav Juraić (IRB, Zagreb) 2. Vilko Smrečki (IRB, Zagreb) 3. Neven Tadej (RGN, Zagreb) ŽENE 1. Maria Šimić Hlača (Pomorski, Rijeka) 2. Snježana Buble (Filozofski, Split) 3. Helena Bule (Pomorski, Split) STOLNI TENIS VODITELJ: Dragutin FUTAč MJEŠOVITI PAROVI

1. Nataša Barič (FOI VŽ), Neven Karković (PBF ZG)

2. Vesna Golubović (NSK), Goran Skledar (NSK)

3. Ines Kolanović (POM RI), Josip Orlović (POM RI)

PAROVI ŽENE

1. Nataša Barič (FOI VŽ), Vesna Golubović (NSK)

2. Božica Hajsig (AF ZG), Ines Kolanović (POM RI)

3. Marina Tišma (PTF OS), Elizabeta Haas Schon (Odj. za bio. sv. u OS)

PAROVI MUŠKARCI

1. Neven Karković (PBF), Dragutin Futač (PBF)

2. Darko Šprem (GTF VŽ), Damir Štuhec (GTF VŽ)

3. Goran Skledar (NSK), Filip Pšenica (NSK)

ŽENE

1. Nataša Barič (FOI VŽ)

2. Vesna Golubović (NSK)

3. Ines Kolanović (POM RI)

MUŠKARCI

1. Neven Karković (PBF)

2. Goran Skledar (NSK)

3. Davor Leipold (Carnet ZG)

TENIS VODITELJ: Punda Zoran MUŠKARCI

1. PUNDA Zoran – FESB SPLIT

2. čERIN Zvonko – PMF – MAT. ODJEL

3. SIROVICA Zlatko – PBF Zagreb

ŽENE

1. Kerhać Dušica – IGH ZAGREB

2. Večerina Jagoda – FILOZOFSKI FAKULTET ZAGREB

3. Mamula Marina – MEDICINSKI FAKULTET U RIJECI

ŠAH Voditelj Dubravko Trušček EKIPNO 1. Poljoprivredni fakultet Osijek – Zebec, Baličević, Trušček 2. IGH Zagreb – Slijepčević, Bašić, Schwabe 3. Carnet – Zagreb Leopold, Matotek I., Matotek J. POJEDINAčNO

1. Darko Gazarek – Geotehnički Varaždin

2. Vladimir Zebec – Polj. Fakultet Osijek

3. Dubravko Trušček – Polj. Fakultet Osijek

PRETHODNE OBAVIJESTI:

Tradicionalne sportske igre Sindikata znanosti ove godine se održavaju po dvanćsti put. Kako bi izbjegli vremenske nepogode koje su nas pratile prošlih godina termin smo pomaknuli za sredinu lipnja. Ove godine smo promijenili i mjesto održavanja, pa će se sportski susret članova Sindikata održati u Solarisu kraj Šibenika. Cijena arnažmana: 990 kuna (3 puna pansiona i 1 polupansion).Druga najava igara sadrži informacije o uplatama i i prijavama smještaja u sobama.Pogledajte plakat koji je distribuiran na vaše ustanove.O tome tko može sudjelovati na igrama, u kojim se sportovima natjecati, kako se prijaviti, kako i do kada platiti čitajte u 1. najavi igara koja je poslana na adrese svih naših podružnica.


Ključne riječi:

sportske igre



Back to Top