REDOSLIJED KANDIDATA ZA VELIKO VIJEĆE PREMA BROJU GLASOVA

REDOSLJED KANDIDATA ZA VELIKO VIJEĆE PREMA BROJU GLASOVA

1. Vilim Ribić 222
Tajništvo Sindikata, Zagreb
2. Mirela Bojić 202
Tajništvo Sindikata, Zagreb
3. dr. sc. Zvonimir Šikić 198
Fakultet strojarstva i brodogradnje, Zagreb
4. dr. sc. Krunoslav Pisk 186
Sveučilište u Dubrovniku
5. Heli Hajdić Nikolić 169
Fakultet političkih znanosti, Zagreb
6. dr. sc. Vesnica Garašić 162
Rudarsko-geološko naftni fakultet, Zagreb
7. dr. sc. Tvrtko Smital 151
Institut “Ru?er Bošković”, Zagreb
8. dr. sc. Ivo Goldstein 149
Filozofski fakultet, Zagreb
9. dr. sc. Miljenko Šimpraga 145
Veterinarski fakultet, Zagreb
10. dr. sc. Želimir Dulčić 142
Ekonomski fakultet, Split
11. dr. sc. Vesna Ilakovac 135
Medicinski fakultet, Osijek
12. dr. sc. Branko Novak 121
Ekonomski fakultet, Osijek
13. dr. sc. Tomislav Duvnjak 119
Poljoprivredni institut, Osijek
14. dr. sc. Mirko Primc 117
PMF – Matematički odjel, Zagreb
15. dr. sc. Diana Stolac 117
Filozofski fakultet, Rijeka
16. dr. sc. Igor Radeka 112
Sveučilište u Zadru
17. akademik Ivo Šlaus 112
Institut “Ru?er Bošković”, Zagreb
18. mr. sc. Mirko Petrić 111
Sveučilište u Zadru
19. dr. sc. Darko Orešković 108
Institut “Ru?er Bošković”, Zagreb
20. Jasna Mufić 102
Nacionalna i sveučilišna knjižnica, Zagreb
21. dr. sc. Vlatka Rozman 99
Poljoprivredni fakultet, Osijek
22. dr. sc. Višnja Besendorfer 94
PMF – Prirodoslovni odjeli, Zavod za molekularnu biologiju,
23. dr. sc. Šandor Dembitz 93
Fakultet elektrotehnike i računarstva, Zagreb
24. Mirjana Kralj 93
Institut za medicinska istraživanja i medicinu rada, Zagreb
25. Dragana Bjelić 90
Veleučilište u Požegi
26. Dubravka Levak 87
Institut “Ru?er Bošković”, Zagreb
27. dr. sc. Roberto Lujić 84
Strojarski fakultet, Slavonski Brod
28. dr. sc. Delko Barišić 83
Institut “Ru?er Bošković”, Zagreb
29. Igor čaljkušić 76
Umjetnička akademija, Split
30. dr. sc. Ivana Štimac Grandić 73
Gra?evinski fakultet, Rijeka
31. dr. sc. Nikola ?aković 72
Hrvatska akademija znanosti i umjetnosti, Zagreb
32. dr. sc. Mario Gabričević 71
Farmaceutsko-biokemijski fakultet, Zagreb
33. dr. sc. Mirko Klarić 70
Pravni fakultet, Split
34. dr. sc. Predrag Marković 70
Filozofski fakultet, Zagreb
35. dr. sc. Tatjana Bakran- Petricioli 66
PMF – Prirodoslovni odjeli, Zoologijski zavod, Zagreb
36. Saša Delić Matas 63
Gra?evinsko-arhitektonski fakultet, Split
37. dr. sc. Ivica Strelec 63
Prehrambeno-tehnološki fakultet, Osijek
38. Snježana Šimunić 63
Prehrambeno-biotehnološki fakultet, Zagreb
39. mr. phar. Tin Weitner 63
Farmaceutsko-biokemijski fakultet, Zagreb
40. dr. sc. Denis Pelin 62
Elektrotehnički fakultet, Osijek
41. dr. sc. Ljiljana Bedrica 61
Veterinarski fakultet, Zagreb
42. dr. sc. Alan Antonović 59
Šumarski fakultet, Zagreb
43. Zora Žitnik 59
Fakultet elektrotehnike i računarstva, Zagreb
44. dr. sc. Zoran Grgić 57
Agronomski fakultet, Zagreb
45. dr. sc. Valentina Hajek-Tadesse 56
Hrvatski geološki institut, Zagreb
46. Spomenka Georgijević 54
Pomorski fakultet, Rijeka
47. dr. sc. Roberto Žigulić 54
Tehnički fakultet, Rijeka
48. Melita čalić 52
Umjetnička akademija, Osijek
49. Marko Gregurić 52
Učiteljski fakultet, Zagreb
50. Željko Rosandić 50
Strojarski fakultet, Slavonski Brod
51. mr. sc. Lidija Štefić 50
Stomatološki fakultet, Zagreb

Ključne riječi:

rezultati izbora za viša tijela | Sabor Sindikata



Back to Top